فروش اقساطی

به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، همچنین ایجاد امکان خرید برای تمام علاقه مندان، فروشگاه اینترنتی ورزش آزاد اقدام به فروش اقساطی با شرایط ویژه نموده است. فروش اقساطی، توانایی خرید را در افراد بالا می برد.

 

از طریق پلتفرم تسهیلات والتا، کاربران می‌توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنند و تمامی محصولات موجود در فروشگاه ورزش آزاد را ثبت سفارش کنند و هزینه خرید کالا را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایند.

به کمک والتا می‌توانید تا 50 میلیون تومان از هر جای ایران که هستید اعتبار خرید با امکان باز پرداخت تا 24 ماه دریافت کنید. همچنین اگر از سفیران تپسی هستید با شرایط آسان‌تر، تا 20 میلیون تومان به شما اعتبار داده خواهد شد.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید

مرحله اول: ثبت نام در سایت والتا

ابتدا به سایت والتا وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید. توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد.

 

مرحله دوم: تکمیل پروفایل و احراز هویت

تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد. 

 

مرحله سوم: انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیلات

در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیلات وجود دارد که بخش بیشتر آن از سمت لیزینگها می باشد. ( لیزینگ ها مجموعه هایی هستند که در حوزه تسهیلات و بصورت کلان فعالیت دارند ). از طریق پلتفرم والتا، شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اقساطی کالا را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیلات را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده (از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی و…) نمایید. بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

طرح های تسهیلات فعال والتا و اطلاعات بیشتر از جمله نرخ تسهیلات را می توانید در سایت والتا ببینید.

 

مرحله چهارم: ارسال یک فقره چک ضمانت

بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد.

 

مرحله پنجم: واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری

تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد.

 

مرحله ششم: خرید اقساطی از فروشگاه ورزش آزاد

در این مرحله شما می توانید در ورزش ازاد  وارد شده و همانند بقیه کاربران ،کالای مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت نمایید. فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید. 

 

مرحله هفتم: پرداخت اقساط

برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید. 

 

امکان خرید اقساطی تمامی برندها و محصولات فروشگاه آنلاین ورزش آزاد برای تمام هموطنان عزیز فراهم است. در هر کجای ایران که هستید محصول مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری نمایید.