درباره ما

فروشگاه اینترنتی و حضوری ورزش آزاد در فروردین ماه سال 1400 با موضوع فروش انواع لوازم و تجهیزات ورزشی افتتاح گردید. شما علاوه بر خرید آنلاین می‌توانید تجربه خرید حضوری از فروشگاه ورزش آزاد را داشته باشید.

آدرس نمایشگاه دائمی ورزش آزاد: تهران، بزرگراه نواب شمال به جنوب، بعد از تونل توحید، نرسیده به خیابان امام خمینی، پلاک ۳۹۴ (آدرس روی نقشه)

 

در فروشگاه اینترنتی این امتیاز وجود دارد که شما می توانید در لحظه به حجم زیادی از اطلاعات دسترسی داشته باشید، مدل های زیادی را مقایسه کنید و در زمان کوتاهی، بدون محدودیت زمان، به بهترین انتخاب دست یابید. امیدواریم به کمک فروشگاه ورزش آزاد خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

در فروشگاه ورزش آزاد تمامی محصولات با معرفی کامل ارائه می‌شوند تا مشتریان محترم بتوانند با انتخابی دقیق و آگاهانه نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام نمایند.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و فروش محصولات دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.

نمایشگاه دائمی ورزش آزاد

 

اگر تهران تشریف دارید و می‌خواهید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید، می‌توانید به نمایشگاه دائمی ورزش‌آزاد مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

در فروشگاه ورزش‌آزاد می‌توانید انواع ماشین شارژی و موتور شارژی و همچنین لوازم ورزشی مثل دوچرخه ثابت و تردمیل را مشاهده و خریداری نماید.

آدرس نمایشگاه:

تهران، بزرگراه نواب شمال به جنوب، بعد از تونل توحید، نرسیده به خیابان امام خمینی، پلاک ۳۹۴ (آدرس روی نقشه)